Bolluk Bereket Doğal Taşları ve Para Tılsımları

Bazı değerli taşların binlerce yıldır sahiplerinin refahı üzerinde etkisi olduğu ve bu nedenle zenginlik ve bereket taşı olarak kullanıldığı bilinmektedir. Bu refah taşları, zaten bizim için mevcut olan bolluğun farkına varmamıza yardımcı olur. Dünyada, siz de dahil olmak üzere herkes için yeterli kaynak ve fırsat var. Çekim Yasası ayrım gözetmeden çalışır.

Doğal Taşlar Bolluk Getirmeye Nasıl Yardımcı Olur?

Bolluk ve refah kristalleri, algılarınızı netleştiren ve tepkilerinizi geliştiren bir oranda titreşir veya yankılanır. İş yerinde ve evde doğru seçimleri yapmanıza yardımcı olacak iyi kararlar vermenizi desteklerler. Başka bir deyişle, bu kristaller kendi gücünüzü fark etmenize yardımcı olur.

Muhtemelen iyimser düşünmek için hatırlatıcılara ihtiyacınız var. Gerçek yolunuzda yürümenize yardımcı olacak araçlardan yararlanabilirsiniz. Kristaller, hedeflerinizle iletişim kurmanıza ve onları gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacak mükemmel araçlardır.

Bolluk ve bereket için kristallerle çalışmak, fırsatları güvenle tanımanızı ve kabul etmenizi sağlar. İşinize olumlu bir bakış açısıyla yaklaştığınızda bereket ve para gelecektir.

Bolluk Bereket Doğal Taşları Hangileri? 

Yazımızın bu kısmında sizlere hangi doğal taşların bolluk bereket getirmek için yardımcı olduğundan ve doğal taşların özelliklerinden bahsedeceğiz.

Peridot Taşı

Zebercet adıyla da bilinen şeffaf yeşil renkte bulunan peridot taşı  kullanan kişinin beden zihin dengesini sağlar ve gücünü arttırır.  Güneş enerjisiyle bağlantılıdır ve bu sayede kullanan kişinin işlerinin güneşin de enerjisiyle  olumlu sonuçlanmasını sağlar, böylece zenginlik artışına yardımcı olur. Çevreyle iletişimi ve ilişkileri mükemmelleştirir. İçe dönüş ve kişisel gelişimi hızlandırır.

peridot

Kaplan Gözü Taşı

Kaplan gözü taşı içinde demir oksidi barındırdığından sarı ,altınımsı kahve rengi çizgileri vardır, siyah renklidir. Çok güçlü bir taştır ve hayatınızdaki tüm negatif enerji ortadan kaldırır ve daha iyiye, pozitife odaklanmanızı sağlar.Cesareti arttırır ve hayat amacınızı hatırlamanızı sağlar.En yaygın endişe ve kaygıdan kurtulmak için kullanılır. Bağımsızlık taşıdır ve finansal konularda güç verir.

kaplan gözü

Malakit Taşı

Bakır taşı adıyla da bilinir, yeşil renklidir.  Çakralarla doğrudan ilişkili olan malakit taşı neşeli olmaya, barış kazanmayı ve daha iyi finansal kararlar almaya yardımcı olur. Kişiyi kendini sınırlamalarından kurtarır ve hedeflere ulaşmasına yardımcı olur. İş ortakları arasındaki bağlılığı kuvvetlendirir ve iş hayatında güvenilirliği arttırır.

malakit

Yeşim Taşı

Açık yeşilden koyu yeşile doğru rengi vardır.Kişinin kendisini sınırladığı konuları şifalandırır. Risk almak ve konular hakkında daha fazla bilgi edinmek konularında yardımcı olur. Yeşim taşı ticaret hayatınıza bereket ve şans getirir.Korku ve endişe duyguları hissedilen anda kalbe yaklaştırılınca iç huzur verir. Ayrıca sihir ve büyüden koruduğu da bilinen yeşim taşı kendisini taşıyanlara adalet,cesaret ve mantık duyguları verir.

Yeşim

Sitrin Taşı

Parlak kristallerden biri olan sitrin taşı sarı tonlarındadır. Neşeli olmayı sağlar ve pozitif enerjiyle birlikte başarı ve finansal istikrarı, finansal gelişmeleri getirir. Ahlak ve zihinsel yükselişi de destekler.Aurayı temizler, kişinin öz güvenini ve zihinsel berraklığını arttırır.

sitrin

Yakut Taşı

Yakut taşı kan kırmızısı rengindedir. Değerli taşların efendisi olarak bilinen yakut taşı elmas taşından sonra en sert olan değerli ve ışıltılı taştır. Yakut taşı şansı çeker ve maddi güç sağlar. Zihin beden canlılığını arttırır, hareketleri dengeler ve iş hayatında tercih edilen taşlardandır. Kişiyi dürüstlüğe teşvik eder, kişiliği özgürce ifade edebilmeyi sağlar, yorgunluktan kurtarır ve sezgi gücünü arttırır.

yakut

Yeşil Aventurin Taşı

Yeşil, mavi ve turuncu renklerde bulunabilir. Yeşil aventurin taşı ikinci şans taşı olarak bilinir ve kaybedilen paranın geri kazanılmasına yardımcıdır. Fiziksel gücü arttırır, kişinin kendini mutlu hissetmesini sağlar, fazla hassaslaşmadan açık yürekli olmayı destekler.Yeşil aventurin taşı, sınırsız imkanlar taşıdır. Taşıyan kişiye sonsuz ufuklar açar. Depresyondan korur ve duyguları dengeler.

Yeşil Aventurin

Rodonit Taşı

Pembe ve kırmızı tonlarındadır, taşıyan kişinin gizli yeteneklerini keşfetmesine yardımcı olur ve kullanan kişinin sezgilerini keskinleştirerek ekonomik olarak doğru kararlar vermesine olanak sağlar. Geçmişe takılıp güncel yaşamdan uzaklaşmayı önler.

rodonit

 Karnelyan Taşı

Kırmızımsı ve sıcak turuncu tonlarında bulunan karnelyan taşı pozitif enerjiyi biriktirir ve konsantrasyonu arttırır. Finansal akışı dengeler ve finansal olumsuzlukları etkisiz hale getirir. Karnelya taşı kişinin evine zenginlik getirir ve sürekli yanınızda taşımak ticaret ve girişimcilikte şans getirir ve profesyonel bağlantıları güçlendirir.

Ölüm korkusunu giderir, gerçek yaşamla uyumlanmayı sağlar. Öfkeyi yatıştırır ve yaşam sevinci getirir.

 

karnelyan

Bolluk bereket getiren doğal taşlar hangileridir?

Peridot,Kaplangözü,Malakit,Yeşim,Sitrin,Yakut,Aventurin,Rodonit ve Karnelyan bolluk ve bereket getiren doğal taşlardır.

Bolluk ve bereket getirmekte doğal taşlar nasıl yardımcı olur?

Doğal taşlar karşımıza doğru fırsatlar çıktığında bunları değerlendirmemize yardımcı olur. Yaydıkları titreşimlerle algılarımızı ve tepkilerimizi geliştirerek kendi gücümüzü farketmemize fayda sağlarlar.