AURA KUVARS DOĞAL TAŞININ ÖZELLİKLERİ

Aura kuvars aurayı temizleyen en güçlü enerjiye sahip taşlardandır. İçinde gökkuşağının renkleri vardır. İyiliği ve şefkati temsil eder. Aşk, barış, huzur ve neşeyi destekler.

Kuvvetli şifa taşlarından olan aura kuvars kalpten iletişim kurmanın kapılarını açar, stresi serbest bırakır ve çakraları dengler. Kişiyi psikolojik ve psişik saldırılara karşı korur ve meditasyon sırasında derinleşmeyi sağlar.

Aura kuvars diğer kristallerle ya da diğer şifa uygulamalarında kullanıldığında bu kristallerin ve uygulamaların şifalandırma güçlerini de arttırır.

Anksiyete, fobiler, panik atak hastalıklarında kullanımı için ideal bir kristaldir.

Aura kuvarsla birlikte kızgınlık, öfke ve keder gibi tüm negatif duyguları serbest bırakabilirsiniz. Uyum enerjisi de veren bu taş size her zaman mükemmel olduğunuz bilgisini hatırlatacaktır.

Aura kuvars ilham verir, toksinleri giderir, kabızlığı giderir, karaciğer, dalak, pankreas, safra kesesi ve sindirim sistemi sorunlarını tedavi etmek için en faydalı kristallerdendir. Geçmişten gelen duygusal travmaları iyileştirir.

Vitaminlerin (A,E,D) emilimini destekler, mevsim geçişlerinde meydana gelen duygu durum bozukluğunu iyileştirir ve vücudu dengede tutar.

Astrolojide İkizler, Yay, Terazi, Kova, Aslan, Balık,Oğlak,Boğa,Başak,Koç,Akrep ve Yengeç burçlarının taşı olarak bilinir

 

Sitedeki bilgiler genel psikoloji ve danışmanlık bilgisidir. Tıbbi tanı ve müdahale gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.

 

aura kuvars bileklikler