GÜNEŞ TAŞININ ÖZELLİKLERİ

Güneş taşı, adından da hissettirdiği gibi enerjisini ve özelliklerini güneşten alır. Güneş taşı olayları ve durumları somutlaştırır ve aydınlığa çıkarır, güneş enerjisinin etkisiyle kullanana güç, neşe, açıklık  ve sıcaklık verir.

Güneş taşı şans ve ilham getirir. çok çalışmanın ve çabalarınızın karşılığını aldığınızı güneş taşı sayesinde fark edeceksiniz. Aynı zamanda bolluk akışının yanı sıra yaşamdan zevk almanızı, iyi hissetmenizi de sağlayacaktır. Refah ve şöhrete ulaşma kolaylığı sağlar. Ayrıca gizli yeteneklerinizi ortaya çıkarmanız için de sizi teşvik edecektir. Bu taş sizi hayattaki tüm hayallerinize ulaşmak için çok çalışmaya devam etmeye de teşvik eder.

Tüm çakraları temizler ve enerji verir. Tüm doğanın enerjisini bedene çekmeyi sağlar ve öz benliğin parlamasına yardımcıdır.

Korkuyu engeller, stresi azaltır ve canlılığı arttırır. Bağımsızlığa ve özgünlüğe teşvik eder. Kişinin kendini güçlü hissetmesi ve öz değerini yükseltmesi sayesinde  “Hayır” diyemeyenler için gerekli durumlarda hayır diyebilmeyi kolaylaştırır.

Bedenin ve zihnin kendi kendini iyileştirmesini de destekleyen güneş taşı kişide iyimserlik ve coşkulu duyguları çoğaltır,

Güneş taşının kilo vermeye yardımcı olduğu ve ve sindirim sistemini düzenleyerek metabolizmayı hızlandırdığı da bilinen faydalarındandır.

 

Güneş taşı ikili ilişkilerde romantizmi ve anlayışı destekler, sorunlu bir ilişkiyi sevgi dolu ve daha güçlü bir ilişkiye dönüştürebilir. Güneş taşı auranızda sevgi arayan birileri için çekici görünmenizi sağlayabilir .

Güneş taşı sizden korku ve stresin giderilmesine yardımcı olacak , enerjinizi ve maddi durumunuzu tüketebilecek herhangi bir şeyden veya herhangi birinden koruyacaktır.

Diğer faydalarına bakacak olursak ağrıları azaltmada ve mide rahatsızlıklarında  yardımcıdır.

Astrolojide Koç, İkizler Aslan ve Terazi burçlarının taşı olarak geçer.

 

 

 

Sitedeki bilgiler genel psikoloji ve danışmanlık bilgisidir. Tıbbi tanı ve müdahale gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.

 

İlginizi Çekebilir

Yeni

Bileklik

Güneş Taşı

From 296,00