SELENİT DOĞAL TAŞININ ÖZELLİKLERİ

Selenit taşı denize kıyısı kalmayan bölgelerde tuzlu suyun buharlaşmasıyla oluşan minerallerden oluşur.

Selenit taşı enerji üretir ve çevreyi ürettiği pozitif enerjilerle doldurur.  Evde ve bulunduğu tüm ortamlarda huzur enerjisi yayar ve ortamı temizler, arındırır.

Negatif enerjiyi dağıtır ve netliği arttırır, odaklanma sağlar ve her alanda sakinleştirir .

Yüksek titreşimlere sahip olan selenit taşı ruhsal gelişimi hızla ileriye taşıyabilir. Üçüncü göz ve taç çakrasıyla uyumlanır ve sekizinci çakradan on dördüncü çakraya kadar olan çakralara erişmeyi sağlar.

Selenit taşı vücuttaki enerji tıkanıklıklarını temizler. Ağrıyan bölgeye çubuk formunda selenit koyulduğunda 20 dakika içerisinde ağrıları dindirir ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar,

Toksik enerjilerden arınmayı sağlar negatif ve düzensiz duygular sebebiyle oluşan dengesiz ruh halini toparlayarak negatif tüm enerjilerin auradan uzaklaştırılmasını sağlar.

Selenit taşı temizlenmeye ihtiyaç duymadığı gibi temas ettiği tüm doğal taşları temizler ve şarj eder.

Daha derin bilgeliğe veya geçmiş yaşamlara bağlanmaya çalışırken meditasyon esnasında kullanmak için idealdir.

Geleceğiniz hakkında önemli bir karar vermeniz gerektiğinde selenit doğru karara vermenizi kolaylaştıracak. okuma, kanalize etme veya kehanet görme gibi psişik yeteneklerinizi güçlendirecektir.

Astrolojide İkizler,Boğa, Balık,Terazi ve Yengeç burçlarının taşı olarak bilinir.

 

 

Sitedeki bilgiler genel psikoloji ve danışmanlık bilgisidir. Tıbbi tanı ve müdahale gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.

 

İlginizi Çekebilir

Meditasyon / Tarot

Selenit Küre

From 125,00