Yengeç Burcu ve Doğal Taşları

Doğal taşların astrolojiyle yakından ilişkisi olduğu bilinir. Yönetici gezegeni Ay olan Yengeç burcunun da sembol taşı bulunmaktadır. Peki yengeç burcuyla uyumlu doğal taşlar nelerdir, bu taşların etkileri nasıldır? İşte merak ettiğiniz soruların yanıtları…

Yengeç Burcu İçin En Uyumlu Doğal Taşlar

Aytaşı(ürünler için tıklayın) ve Siyah Kiyanit taşları yengeç burcuna en uyumlu taşlardır. Bu taşların enerjisi yengeç burçlarına büyük bir menaviyat sunar. Yengeç burcu doğal taşların mucizeleri sayesinde sezgilerle hareket edebilir. Yeni bir başlangıç yaparak hayatını değiştirmek için sen de burcuna en uygun taşları kullanarak enerjini optimum düzeyde tutabilirsin.

Aytaşı

Bunlara ek olarak Ametist taşı da yengeç burcu için önemlidir. Ametist taşı(ürünler için tıklayın), günlük yaşamında sana uyumlu ve sakin bir kişilik katar. Burcun yengeç ise ve günlerin yoğun stres altında geçiyor ise mutlaka burcuna uyumlu olan taşı kullanmanda fayda vardır. Yengeç burcuna iyi gelen taşlar sayesinde geçmişte çözülemeyen sorunlarını duyguların ile ortaya çıkararak çözüme kavuşturabilirsin.

Ametist
Ametist

Doğal taşlar(doğal taşlar ile ilgili bilgiler için tıklayın) ile enerji bağını güçlendirebilir ve günlük yaşamında karar vermede büyük kolaylık sağlayabilirsin. Burç yorumlarını gözden geçirirken aslında sana söylenen negatif yorumlamaları burcuna ait taşları kullanman ile çözüme kavuşturabilirsin. Taşların kullanımı belli bir zaman geçtikten sonra fark edilmeye başlar. Taşlar senin günlük hayatında daha az stres yaşaman için sana enerji sağlar. Bu sayede yoğun bir günün sonunda bedenen yorulmuş olsan bile zihnin her zaman canlı kalır.

Yükseleni Yengeç Olanlara En Uyumlu Doğal Taşlar

Yükseleni yengeç olanlar için kullanılması gereken taş Aytaşı’dır. Yengeç burcu için doğal taşlar hakkında detaylı bir inceleme yapıldığında Aytaşı’nın negatif enerjileri yok ederek günlük yaşantına kolaylık ve çözüm üretme becerisi kazandırdığı söylenebilir.

Yoğun tempo altında geçen günlerde yengeç burcu doğal taş kolye(kolye modelleri için tıklayın) ve yengeç burcu doğal taş bileklik(bileklik modelleri için tıklayın) kullanımları sana hedeflerinde emin adımlarla ilerlemen için kesin çözüm getirir ve çevrene karşı sana güç verir. Gün içerisinde sana kolaylık sağlayan yengeç burcunun doğal taşları, aynı zamanda düşlerini de kontrol altına alabilmene yardımcı olur.

Gün içinde yaşanan durumları kontrol ederek bilinçaltında oluşabilecek negatif düşünceleri silebilir ve rüyalarını kontrol altında tutabilir. Aytaşı, yükseleni yengeç olanlar için meditasyon etkisi yaratabilir. Duygusal anlamda yoğun bir dönem yaşıyor ve bu durumun üstesinden gelmek istiyorsan, sana en uygun doğal taştan üretilen kolay taşınabilen ürünler kullanmalısın.

Yükseleni Yengeç Olanlar için Aytaşı’nın Etkileri

Yükseleni yengeç olanların özellikle dikkat etmesi gereken konulardan biri de olaylara karşı temkinli yaklaşmasıdır. Bu özellikleri sayesinde yükseleni yengeç olan kimseler hayatta bazı zorluklar yaşayabilir. Seçim yapmakta zorlanan ve seçici olan yengeç burcu Aytaşı doğal taş kullanımı ile güven ve rahatlık yaşayabilir. Hayatta karşılaşılan bir takım zorlukların üstesinden gelmek için yükselen burcuna en uygun doğal taşı kullanabilirsin.

Aytaşı’nın sende yarattığı etkiler kısa zaman içerisinde gözlemlenerek çevren tarafından fark edilmene yardımcı olabilir. Yükseleni yengeç olan kimseler Aytaşı sayesinde kötü niyetli kişilerden korunur ve taşın enerjisi ile savunma geliştirerek ilgi ve hürmet görür. Kendini güvenceye alarak hem daha enerjik bir gün geçirmek hem de insanlara karşı farkındalık oluşturmak adına Aytaşı’nı kullanabilirsin. Aytaşı kullanırken sürekli olarak yanında bulundurman sana faydalı olması bakımından önemlidir.

Ay Burcu Yengeç Olanlara En Uyumlu Doğal Taşlar 

Ay burcu yengeç olan kimseler kendilerini geliştirmek ve her zaman güncel kalabilmek için büyük bir çaba sarf eder. Seninde ay burcun yengeç ise hangi doğal taşı kullandığını bilmelisin. Hayatta isteklerin ve arzularını kolayca gerçekleştirmek için doğal taşların mucizelerinden yararlanabilirsin. Yengeç burcu hangi doğal taşı kullanmalı sorusu ay burcu yengeç olan kimseler tarafından merak edilir. Yengeç burcu değerli taşı, ay burcu yengeç olan kimseler için uygun olmayabilir.

Yengeç burcunun değerli taşı hakkında detaylı incelemeler yapıldığında aslında  ay burcu yengeç olanlarla farklı özellikler taşıdıkları görülmektedir. Bunun sebebi ay burcu yengeç olan kişilerin daha duygusal ve istikrarlı oluşudur. Ay burcun yengeç ise çevrende pembe turmalin doğal taşını bulundurmanda fayda var. Bu taş sana ihtiyacın olan enerjiyi ve azmi geri kazandırır, işlerinizi yoluna koymak için sana güç verir.

Pembe Turmalin
Pembe Turmalin

Fakat burada dikkat edilmesi gereken, yükselen ay burcu yengeç olan kimselerin pembe turmalin taşını çevrelerinde; yattığı mekanlarda, televizyon izlediği odada veya işyerinde kendilerine yakın bir yerde tutmalarıdır.

Güneş Burcu Yengeç Olanlara En Uyumlu Doğal Taşlar

Güneş burcu yengeç olanlar için en uygun taş Aytaşı’dır. Yengeç burcu erkeği doğal taşları, belli bir zaman içerisinde düzenli kullanıldığında güçlü bir etki gösterir. Güneş burcu yengeç olan kimseler hassas ve çabuk küsmeye meyilli oldukları için genelde duygusal sorunlar yaşayabilir.

Bu sorunların üstesinden gelmek ve rahatlığa kavuşmak için düzenli olarak Akik, Firuze ve Kaplan Gözü doğal taşları kullanılabilir. Aynı şekilde yengeç burcu kadını doğal taşını seçerken seçici davranmalıdır. Bunun sebebi güneş burcu yengeç olan kadınların değişken ruh haline sahip olmasıdır. Güneş burcu yengeç olan kadınlar Krizokol ve Labradorit doğal taşlarını kullanarak rahatlayabilir ve sakinleşebilir.

 

Burcuna Göre Doğal Taş Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğal taşını seçerken mutlaka yükselen burcuna, ay ve güneş yükselenlerine  bakmanda fayda var. Bu sayede kendin için en uygun taşı seçerek hayatında büyük kolaylıklar sağlayabilirsin. Yengeç burcu isen veya ay burcun yengeç ise çabuk unutan bir yapıya sahip olabilirsin. Hafızanı kuvvetlendirmek ve duygularını mantıklı bir şekilde yönetebilmek için firuze veya kalsit kullanabilirsin.

Yengeç burcu için doğal taş örnekleri de dikkate alınarak kendi taşını belirleyebilirsin. Genel olarak güneş burcu yengeç olan kişilerde bir anda büyük bir mutsuzluk yaşanabilir ve problemler peşi sıra gelebilir. Doğal taşını kullandığın da bu sorunların üstesinden gelebilirsin. Enerjini yüksek tutarak hayatta karşılaşılacak sorunlarda gardını düşürmeden kararlar alabilirsin.

Çabuk unutan bir yapın varsa yine senin için önerilen taşları, kolye veya bilezik olarak kullanıldığında belli bir zaman sonra bu sorunlarından kurtulduğunu fark edebilirsin.

Kalsit
Kalsit

Güneş burcu yengeç olan biri yükselen burcuna uyumlu doğal taş mı kullanmalı yoksa kendi burcuna ait taşı mı kullanmalıdır?

Eğer kendi burcunuza ait bir taş kullanmak istiyorsanız ve aynı zamanda güneş burcunuz yengeç ise danışmanlarımızdan bilgi alarak her iki taşı aynı anda kullanıp kullanamayacağını öğrenebilirsin.

Güneş burcum yengeç ve burcum da yengeç hangi taşı kullanmalıyım?

Aytaşı ve Kyanit kullanmalısın. Güneş burcun yengeç ise Aytaşı sana yardımcı olacaktır.

Yengeç burcu ne kadar süre ile kendi doğal taşını kullanmalıdır?

Doğal taş kullanımlarında belirli bir süre yoktur. Hasta olunca ilaç alır ve hastalıktan kurtuluruz. Fakat doğal taş kullanımı sorunlar çözüm bulsa bile kullanılmaya düzenli olarak devam edilmelidir. Taşların etkisi ancak düzenli kullanımlarda ortaya çıkmaktadır.

Yengeç burcu rahatlamak ve sakinleşmek için hangi taşı kullanmalıdır?

Yengeç burcu isen rahatlamak için Aytaşı ve Aventurin taşlarını kullanarak dinginlik ve rahatlık yaşayabilirsin.

Yengeç burcu zinde kalmak için hangi taşı kullanmalıdır?

Yengeç burcuysan ve zinde kalarak yoğun tempoya karşı göğüs germek istersen sana yardımcı taşları seçmende fayda var. Bunun için seçeceğin taş Kuvars taşı olmalıdır.

Sitedeki bilgiler genel psikoloji ve danışmanlık bilgisidir. Tıbbi tanı ve müdahale gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.